Toalety na čerpacích stanicích.

Posted on 19/11/2021 12:40pm

V průběhu delší cesty někdy musíme zastavit, aby využit toaletu. Někdy toalety na benzínkách nejsou nejlepší jakosti. Nejhorší je nečistota, kterou můžete uvidět na některých benzinových pumpách. Níže chtěli bychom popisat jak měla by vypadat ideální toaleta. Především myslíme, že nejzakladnější je čistota.


Myslíme, že každá toaleta musí být čistá, jde o hygienu a naší zdraví. Jestli toaleta, kterou chcete využit je špinavá nedělejte toho! Oznámte celou situace obsluze benzínky. Jestli jde o vybavení toalet na benzínkách kromě samozřejmých věcí jako toaletní misa a umyvadlo v každém záchodě musí být místo na přebalovací pult. Je to tak základní z toho důvodu obvykle cestujeme s dětmí. Je to nekomplikované zařízení, které zjednoduší cestovaní.

Čerpací stanice většinou jsou dostatečně pokrokové a můžete na nich najít všechno, co potřebujete. Na větších benzinových pumpách kromě záchodů najdete též koupelny, především sprchy. Je to hodně zakládní především pro profesionálních řidičů, kteří hodně hodin tráví ve svých vozidlech. Auta jsou už opravdu novodobé, ale navzdory tomu není možné využivat v nich toaletu nebo záchod. Samozřejmě pokud nejsme majitelem obytného auta. Jestli máte běžné auto a cestujete mnoho kilometrů musíte aspoň občas zastavit na benzínce.
toalety
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com


Myslíme, že dnes toalety na benzinových pumpách jsou opravdu dobře vybavené. Skoro všechny sítí vědí, že záchod často je nejlepší vizitkou čerpací stanici. Pokud někde trefíme na ošklivou toaletu budeme se snažit se vyhýbat benzinových pump této sítí. Může to způsobit velké ztráty pro celou společnost. Benzinová pumpa není pouze místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to rovněž místo, kde můžeme oddechnout, něco sníst nebo vypit a rovněž – co je hodně důležité během dalekých výletů – je to místo, kde můžeme využit záchod a sprchu.

Vždycky kontrolujte na kvalitu toalet. Samozřejmě může se tak stát, že nějaký cestující, který používal toaletu před námi zůstavil místo v úplným nepořádku. Nejlépe nahlásit to obsluze čerpací stanici. Většina benzínek má speciální grafiky, díky kterém pravidelně kontroluji stav toalet, především jejich čistotu. Jestli existuji potřeba rychlé uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví benzínce byli spokojení. Nejkratší jak je to jenom možné: záchody na čerpacích stanicích především musejí být uklizené, nejlíp pokud můžete v nich najít sprchy. Důležitým vybavením měly by být také přebalovací pulty.

Tags: toalety, Benzinova pumpa, benzína